Wejdź w świat Impki...

"Impka - Towarzyska Gra Integracyjna" jest towarzyską grą komputerową o podtekście erotycznym.

Ma ona zapewnić świetną zabawę dla 2 do 8 graczy. Możesz w nią zagrać tylko ze swoim partnerem lub partnerką albo zaprosić do wspólnej zabawy przyjaciół. Niezapomniane wrażenia gwarantowane! Nie jest to gra sieciowa, Internetowa i nie odbywa się w wirtualnym świecie. Jest to gra przeznaczona na jak najbardziej realne spotkania.

W czasie gry gracze poruszają się po komputerowej planszy, zbierają pieniądze a co najważniejsze wykonują wylosowane dla nich zadania. Zadania są bardzo różne. Początkowo oczywiście proste i łatwe. Potem wraz ze stopniem zaawansowania gry gracze będą musieli ściągać różne części ubrania i wykonywać ciekawe zadania ze wskazanymi przyjaciółmi. Brzmi ciekawie, prawda?

Przed przystąpieniem do gry gracze deklarują jakie części ubrania mają na sobie i na jakiego typu zadania się zgadzają (można to później zmieniać w trakcie gry). Zadania są podzielone na kilkanaście kategorii. Gracz może zaznaczyć, że zadania z danej kategorii może wykonywać tylko ze swoim partnerem, ze wszystkimi graczami lub że się na daną kategorię w ogóle nie zgadza. Ustawienie profilu gracza jest bardzo ważne ponieważ pozwala losować dla niego odpowiednie zadania i zapewnić prawidłowy przebieg gry.

Co jest potrzebne do gry? Przede wszystkim Twój partner, partnerka i/lub przyjaciele - jeżeli gracie w większym gronie. To ostatnie rozwiązanie jest szczególnie polecane. Oprócz tego: przytulny lokal, napoje orzeźwiające (bo niektóre zadania są ...) komputer i dobra atmosfera.

Czy trzeba Cię więcej zachęcać? Ściągnij grę, zaproś do zabawy dziewczynę, chłopaka, znajomych i baw się dobrze! Szczegółowe zasady gry znajdują się w programie w menu "O programie | Zasady gry".

Uwaga! Ze względu na charakter gry, jest ona przeznaczona wyłącznie dla osób dorosłych.

Zobacz prezentację