Wejdź w świat Impki...
Edytor życzeń

Edytor życzeń działa na podobnej zasadzie jak Wróżka w grze. Możesz tu jednak zdefiniować jeszcze przed grą dowolnie długą listę życzeń, czyli wybrać z listy konkretne zadania i przypisać je do konkretnych graczy. Dzięki temu możesz sobie sprytnie zaplanować znaczną część przebiegu gry. Zadania z listy życzeń z dużym prawdopodobieństwem pokażą się w grze o ile tylko zezwolą na to pozostałe warunki gry. Np. jeżeli wybierzesz dla danej osoby zadanie z kategorii, na którą się ona nie zgodziła to zadanie oczwiście nie zostanie dla niej wylosowane.

Podczas tworzenia listy życzeń podajesz potencjalne imionia lub nicki graczy, pod którymi dana osoba może się zarejestrować w grze. Życzenia będą działać prawidłowo wyłącznie gdy upatrzona osoba, użyje podczas ustawiania gry jednego z imion/nicków podanych przez Ciebie.

Swoje listy życzeń możesz zapisywać do pliku i ładować je do gry w dowolnym momencie. Mogą to robić wszyscy gracze uczestniczący w grze.

Do gry można załadować wyłącznie plik z życzeniami, który został pomyślnie Aktywowany. Do Aktywacji pliku musisz posiadać dostęp do sieci Internet z komputera oraz posiadać aktywne konto Impka Premium. Aktywacja wykonywana jest w czasie rzeczywistym.

Raz aktywowany plik z życzeniami można zapisać i nie trzeba go powtórnie aktywować przed załadowaniem do gry. Każda zmiana w liście życzeń powoduje jednak konieczność ponownej aktywacji

W grze menu: Ustawienia | Edytor życzeń

Edytor życzeń jest dostępny jedynie dla posiadaczy kont Impka Premium